בקבוצת המבוגרים נמצאות מתאמנות ומתאמנים בוגרים בכל הגילאים, חלקם מתאמנים עשרות שנים וחלקם מתאמנים מתחילים שהגיעו עם או בלי ניסיון באומנויות לחימה. בנוסף, ישנם גם ילדים וילדות ובני ובנות נוער שמעדיפים להתאמן בקבוצת המבוגרים. כולם מתאמנים יחד כמשפחה ולומדים אחד מהשני.

המורים בדוג'ו, ברק ועמית חדד נמצאים יחד בכל אימון ובנוסף, נעזרים בתלמידים הבכירים כך שכל תלמיד מקבל את תשומת הלב הראויה לשלב בו הוא נמצא. האימונים בדוג'ו מלווים במקבץ סרטוני וידאו ללימוד ותרגול בבית כך שניתן להתקדם בחומר בקצב אישי ללא מגבלות.

GROUP

לאנשים שאוהבים לקרוא

למה קראטה

קראטה למבוגרים במועדון "קי מה קאן" כולל את כל מרכיבי הכושר הגופני וכמו כן אתגרים מנטליים שונים, ובכך משמר ומשפר את הבריאות ואת הכושר בפן הפיזי ובפן המנטלי. באימוני המבוגרים, המוטו שלנו הוא: "כשאתה צעיר תתאמן כמו זקן כדי שכשתהיה זקן תוכל להתאמן כמו צעיר". אין זה אומר שהאימונים לא קשים. באימונים, אנו מזיעים, מתנשפים, ומתמודדים עם כאב ועייפות בתרגילי כוח, גמישות וסבולת, בספיגת מכות ובחישול עצמות. אנו נופלים ומתגלגלים על רצפה, מבצעים טכניקות תנועתיות מורכבות ומתרגלים קרבות מסוגים שונים. יחד עם זאת, אנו מקפידים לשמור על עקרונות מקדמי בריאות ומעודדים הקשבה לגוף ושמירה עליו כך שבאמת יהיה ניתן לקיים את הפעילות במשך שנים רבות. מבחינתנו הגיבור, זה שמנצח את הקרב, זה שאנו שואפים להיות כמותו, הוא לא הלוחם החזק ביותר או המהיר ביותר, אלא זה שבגיל 90 עדיין מגיע לאימונים.